VIDEO exkluzívnych záberov z Rely Dakar: Svitko odhalil pozadie prestížnych pretekov

Štefan SvitkoŠtefan Svitko Zdroj: TASR/Pavel Neubuer

BRATISLAVA - Slovenský motocyklista Štefan Svitko momentálne bojuje na 42. ročníku prestížnych pretekov Rely Dakar v Saudskej Arábii. Športky vám v spolupráci so Sport.Video prináša unikátne zábery zo zákulisia, ako aj zo samotnej cesty na preteky.

 


 

 

 

Cesta na prestížne preteky Rely Dakar

Slovenský motocyklista, ktorý v prvej etape finišoval na 19. mieste a v druhej si polepšil a skončil celkovo na 16. mieste, odkrýva zatiaľ nevidené zábery zo zákulisia 42. ročníku Rely Dakar.  V Krátkych záberoch sa predstavujeme s tvárami Svitkovho tímu, kde nás postupne informujú o tom ako prebiehala  ich spoločná cesta do Saudskej Arábie.

Pocity po prvej etape

Štefan Svitko opisuje svoje pocity z prvej etapy na 42. ročníku Rely Dakar. Podľa Slovenského reprezentanta sa etapa odohrala priveľmi rýchlo a priznáva, že ostal mierne prekvapený z tamojšieho terénu v Saudskej Arábii. Po prvej etape sa Štefan umiestnil na 19. mieste oficiálnych výsledkov.

Pocity po druhej etape

Počas druhej etapy si Štefan Svitko pripadal v ďaleko lepšej forme ako predošlý deň. Etapu mal solídne rozbehnutú, ale pri 150 kilometri stratil 19 minút, pretože pomáhal zranenému jazdcovi. Po druhej etape sa Štefan umiestnil na 16. mieste oficiálnych výsledkov. Na záver videa môžeme vidieť, že slovenskému jazdcovi stále ostáva úsmev na tvári a dobrá nálada.

Pohľad do zákulisia Rely Dakar vám prinášame v spolupráci so Sport.Video

Viac o téme: Štefan Svitko Rely Dakar
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR/Pavel Neubuer
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy