Oktagon Prime 3 v Šamoríne, Niké ponúka širokú škálu stávok!

ŠAMORÍN - Fanúšikov bojových športov čaká ďalší bonbónik. Dejiskom Oktagon Prime 3 bude Šamorín, kde sa predstavia viacerí bojovníci zo Slovenska, ale aj okolitých krajín. Tešiť sa môžete na Gábora Borároša, Lukáša Kleina, finále populárnej ženskej reality show Projekt Y medzi Evou Borodáčovou a Ivou Haškovou, ale hlavne na titulovú bitku ľahkých váh Miro Štrbák verzus Poliak Mateusz Legierski.

Na Oktagone Prime 3 sa dá aj slušne zarobiť. Stávková spoločnosť Niké ponúka poriadnu nádielku kurzov.

Tipéri favorizujú Štrbáka

Pozornosť všetkých fanúšikov sa počas šamorínskeho galavečera upriami na záverečný súboj. Tak Štrbák, ako aj Legierski sú zatiaľ v súbojoch v rámci Oktagonu stopercentní. Štrbák má bilanciu štyroch víťazstiev, z toho tri po technickom KO. Legierski uspel trikrát, vždy to bolo po predčasne ukončenom zápase. Skúsenosti favorizujú slovenského bojovníka, ktorý má už 31 rokov, na druhej strane rozhodnúť môže mladícka dravosť 23-ročného Poliaka. Tipéri Niké o niečo viac veria Štrbákovi, na jeho stranu sa prikláňa takmer 70 percent. Odborníci ale o niečo viac favorizujú Legierskeho, na ktorého stranu sa prikláňajú aj bookmakeri s kurzom 1,70. A komu veríte vy?

Bohatá ponuka stávok

Vyberte si z bohatej ponuky stávok k Oktagonu Prime 3, ktorú vám ponúka Niké. Tipnúť si môžete pri jednotlivých dueloch kto bude víťazom, ale aj to, či sa jednotlivý duel skončí technickým K.O., či sa zápas skončí na body, či zápas bude mať víťaza do 90 sekúnd od začiatku duelu, ale aj koľko začatých kôl bude v zápase. Titulový duel sa hrá na päť kôl. Ak by na vašom tikete figurovala možnosť, že v zápase bude maximálny počet kôl, pri vklade 100 eur by na vaše konto pribudlo 550 eur. Skúsite?

Tipujte Oktagon Prime 3 v Niké!

Obohaťte si svoje tikety o Oktagon Prime 3. K dispozícii je bohatá ponuka stávok.  Ak ste v tipovaní úplným nováčikom, Niké vás pri vašej prvej stávke odmení. Využite bonusy, ktoré vám ponúkame. Populárny je hlavne bonus 40 eur vo voľných tiketoch!

 


Zdroj:
PR článok
Foto:
Niké

DISKUSIA