VIDEO Bojovník UFC schytal tvrdé KO: Manželka ho pomstila v ďalšom zápase a pár prepísal históriu!

Montana De La Rosová a Mara Romero Berllová v súboji
Montana De La Rosová a Mara Romero Berllová v súboji

RIO RANCHO - Každý manželský pár má svoje záľuby, na ktoré nedá dopustiť. Niektoré páry chodia do prírody, iné športujú a niektoré sa dokonca profesionálne venujú bojovým športom. Príkladom takéhoto "drsňáckeho" páru je dvojica De La Rosových, ktorá sa predstavila na galavečeri UFC v Novom Mexiku.

Je naozaj ojedinelým javom, že sa na veľkej akcii UFC predstavia dvaja príslušníci jednej rodiny a to dokonca na rovnakej karte. V čoraz viac populárnom športe bojových umení sa tento husársky kúsok podaril americkému páru Montane De La Rosovej a jej manželovi Markovi. Tí sa pokúsili o nejaký ten zárobok do rodinnej kasy na galavečeri UFC v Rio Rancho. 

Do akcie ako prvý nastúpil Mark De La Rosa, ktorý vzdoroval namotivovanému brazílskemu nováčikovi do druhého kola, v ktorom ho ale Rauliano Paiva tvrdo knokautoval a radoval sa z premiérového víťazstva v najprestížnejšej MMA organizácii na svete. 

Česť rodiny tak musela zachraňovať manželka Montana, ktorá v mušej váhe nastúpila proti talianskej súperke. Mara Romero Borellová americkej bojovníčke vzdorovala a zápas sa rozhodoval až po troch napínavých kolách. Verdikt rozhodcov ale jednomyseľným rozhodnutím určil za víťazku Američanku, ktorá tak pomstila svojho manžela. Spolu s Markom sa dokonca postarali o zápis do dejín, keď v miestnej hale nastúpili v jeden večer ako vôbec prvý manželský pár. 

"Bolo pre mňa výhodou, že som sa mohla pripravovať s Markom. Boli sme na rovnakej karte, a tak sme obaja šli do prípravy s rovnakým cieľom a boli sme v rovnakej fáze. Markovi to síce nevyšlo, ale ja som bola 100% pripravená. Ak ste na jednej karte s manželom, musíte byť pripravená na všetko. Dôležité bolo sústredenie. Zobrala som všetko na seba a súperku porazila," prezradila po boji šťastná pani De La Rosová.


Tagy: UFC Montana De La Rosová Mark De La Rosa Raulian Paiva Mara Romero Borella

Zdroj:
športky
Foto:
profimedia.sk; Video: ESPN

DISKUSIA