VIDEO Sexi golfistka dostala fanúšikov do varu: Pri tréningu využila aj neprehliadnuteľné prsia!

Paige SpiranacováPaige Spiranacová Zdroj: SITA/AP - Willy Sanjuan

ARIZONA - Americká profesionálna golfistka Paige Spiranacová (27) patrí medzi najsexi športovkyne sveta a niet divu, že obdivovaná osobnosť má na sociálnej sieti viac ako dva milióny sledovateľov. Tých najnovšie rozvášnila pikantným videom z tréningu, do ktorého kreatívne zapojila aj svoje poriadne vyvinuté ženské zbrane.

Aj sympatická rodáčka z amerického Colorada sa v neľahkých časoch pandémie koronavírusu a domácej karantény snaží podobne ako množstvo športovcov trénovať v domácich podmienkach. Zverejnením tréningu patovania Američanka zaručene potešila nejedného fanúšika, pretože ku klasickým golfovým technikám pridala príťažlivá golfistka v priliehavom úbore aj niečo navyše. 

"Milujem patovanie, pretože je to celé o pocite a sebavedomí. Nie je žiadny správny alebo zlý spôsob, ako držať palicu. Tu sú niektoré z mojich obľúbených. Dajte mi vedieť, či som na nejaký nezabudla," napísala k zverejnenému videu Spiranacová.

Paige na tréningovom videu predviedla najrôznejšie úchopy palice, ale nevystačila si len so samotnými rukami. Palicu pri jednom údere za pomocí rúk zovrela aj medzi prsiami, ktoré sú rozhodne neprehliadnuteľným miestom, na ktorom spočinie nejeden pohľad. V kreativite pokračovala aj následne, keď do tréningu zapojila aj obšmietajúceho sa štvornohého miláčika.

Spiranacová sa síce od roku 2016 od profesionálneho golfu dištancuje, ale na sláve a popularite to zvodnej kráske rozhodne neubralo. Svojimi videami a fotografiami pravidelne ohuruje na sociálnych sieťach, kde si získava ďalších a ďalších fanúšikov. Posúďte sami...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Paige Spiranac (@_paige.renee),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Paige Spiranac (@_paige.renee),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Paige Spiranac (@_paige.renee),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Paige Spiranac (@_paige.renee),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Paige Spiranac (@_paige.renee),

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 6
Viac o téme: Golf Paige Spiranacová
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/AP - Willy Sanjuan, Instagram - Paige Spiranacová; VIDEO: Instagram - Paige Spiranacová
  • Zdroj: športky

Súvisiace články