Svetový futbal je späť: Niké vám k reštartu súťaží prináša skvelý bonus!

BRATISLAVA/PRAHA - Špičkový futbal sa vracia. K nemeckej Bundeslige sa postupne pridávajú ďalšie a ďalšie súťaže. Tento týždeň sú to susedné krajiny ako Poľsko, Maďarsko, či Česko, no boje o ligové body sa rozbiehajú aj v ďalších štátoch. Na všetky zápasy si môžete staviť v Niké. Navyše jednotka na stávkovom trhu na Slovensku vám návrat súťaží spestrila skvelým bonusom, ale aj ďalšími pestrými príležitosťami.

Skvelý BONUS k reštartu súťaží od Niké

Niké vám reštart súťaží spestrila skvelým bonusom, ktorého výška môže byť až 300 eur. Je to pritom jednoduché. Stačí potvrdiť prijatie bonusu. Do 3 dní uskutočniť vklad na svoje konto, ktorý zároveň určí aj výšku vášho bonusu. Následne vás do hry dostáva každý podaný tiket, či už LIVE, predzápasový, alebo aj vzájomná kombinácia stávok podaná výlučne cez online kanály. Využite jedinečnú príležitosť. Dnes je posledný deň, kedy môžete získať skvelý bonus.

Bohatá porcia kurzov

Bookmakeri Niké pre vás k jednotlivým zápoleniam pripravili aj bohatú porciu kurzov. Kto vyhrá duel, ako sa skončí prvý polčas, koľko bude rohov v zápase, či koľko padne gólov v jednotlivých konfrontáciách? Ak sa vám to máli, tipovať môžete aj ďalšie zaujímavé príležitosti. Kto bude majstrom v Nemecku? Kto bude najlepším kanonierom Bundesligy pre ročník 2019/2020? V oboch prípadoch bookmakeri favorizujú mníchovský Bayern, medzi kanoniermi je totiž ašpirantom číslo jeden bavorský bombardér Robert Lewandowski.

Sledujte všetky zápasy LIVE

To však nie je všetko. Jednotlivé konfrontácie môžete naživo sledovať na tv.nike.sk. Ponuka duelov na nasledujúce dni je atraktívna. Už dnes večer sa hrá šláger v druhej nemeckej lige Hamburg – Stuttgart. Víkend zase ponúka zaujímavé konfrontácie v Bundeslige. Bayern na ceste za titulom privíta Düsseldorf a Dortmund cestuje na ihrisko posledného Paderbornu. Sledovanie prenosov na tv.nike.sk vám pomôže správne reagovať na vývoj v zápasoch tipovaním livestávok. Využite to.

VYCHUTNAJTE SI NÁVRAT PRVOTRIEDNEHO FUTBALU V NIKÉ, NAVYŠE TERAZ SO SKVELÝM BONUSOM!


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Gambrinus ligy
Zdroj:
PR článok
Foto:
Niké

DISKUSIA