Moment, z ktorého tuhne krv v žilách: VIDEO hrozivého zranenia brankára Arsenalu

Brankár Arsenalu Leno utrpel vážne zranenie kolenaBrankár Arsenalu Leno utrpel vážne zranenie kolena Zdroj: SITA/AP/Mike Hewitt

LONDÝN - Futbalisti londýnskeho Arsenalu nebudú v dobrom spomínať na sobotný zápas 30. kola najvyššej anglickej súťaže a obzvlášť na Neala Maupaya. Nielenže v Brightone prehrali 1:2, keď premárnili náskok, v prvom polčase navyše prišli o brankára Bernda Lena.

Nemec v 40. minúte po kolízii s Maupayom nešťastne spadol a vykrútil si koleno. Ošetrenie si vyžiadalo niekoľko minút, počas neho dostal kyslíkovú masku a v zjavných bolestiach ho na nosidlách odniesli do útrob štadióna. Maupay v piatej minúte nadstaveného času zápasu rozhodol o víťazstve domácich.

Viac o téme: Premier League Arsenal Londýn Bernd Leno