Tenisový exhibičný turnaj LEON PRO SUMMER CUP 2020 ovládol Tomáš Tatar

Účastníci Leon Pro Summer Cup 2020
Účastníci Leon Pro Summer Cup 2020

BRATISLAVA - V sobotu 20. júna sa v športovom areáli Leon Tennis Academy v Bratislave uskutočnil prvý ročník exhibičného tenisového turnaja Leon Pro Summer Cup 2020. Podujatie prebehlo za účasti slovenskej hokejovej špičky a nechýbali mená ako Tomáš Tatar, Marko Daňo, Martin Feherváry, Jaroslav Janus, Tomáš Záborský, Michal Čajkovský, Adam Ružička, Matej Tomek, Ondrej Rusnák, Adam Liška či Filip Krivošík a ďalší.

V priateľskej a uvoľnenej atmosfére sa postupne začalo súbojmi v skupinách, z ktorých do vyraďovacej fázy postúpila osmička najlepších hráčov. Nakoniec sa z celkového víťazstva tešil Tomáš Tatar, ktorý potvrdil svoje tenisové kvality a počas celého turnaja predvádzal výborné výkony, keď nakoniec vo finále porazil Ondreja Rusnáka. Tretie miesto si spoločne podelili Tomáš Záborský s Markom Daňom. 

Okrem dvojhry prebiehal aj zábavný formát štvorhry v mixe, kde sa postupne predstavili aj slovenské tenisové hráčky ako Kristína Kučová, Michaela Hončová a Chantal Škamlová, kde si po ich boku postupne zahrali viacerí hokejoví reprezentanti. 

"Sme radi, že sa nám podarilo zorganizovať výborný turnaj so super partiou a spolu so všetkými sme si to naplno užili. Ďakujeme všetkým zúčastneným hráčom za skvelý športový zážitok a gratulujeme Tomášovi Tatarovi k víťazstvu a už teraz sa tešíme na ďalší ročník tohto podujatia," vyjadrila sa po turnaji Michaela Hončová, šéftrénerka Leon Tennis Academy.


Tagy: Tomáš Tatar Chantal Škamlová Michaela Hončová Leon Pro Summer Cup 2020

Zdroj:
športky
Foto:
Leon Tennis Academy

DISKUSIA