VIDEO Inter si poradil aj bez Škriniara: Poltucet gólov do siete Špalekovej Brescie

Radosť futbalistov Interu Radosť futbalistov Interu Zdroj: SITA/AP/Luca Bruno

MILÁNO - Futbalisti Interu Miláno v zostave bez suspendovaného slovenského obrancu Milana Škriniara deklasovali v 29. kole talianskej Serie A Bresciu Calcio 6:0. "Nerazzurri" rozhodli o svojom triumfe už v prvom polčase, keď si vypracovali trojgólový náskok.

Za Bresciu nastúpil v 58. minúte slovenský krídelník Nikolas Špalek. Inter si vďaka jasnému triumfu upevnil tretie miesto v tabuľke zaručujúce účasť v novom ročníku Ligy majstrov. Na druhé Lazio Rím stráca štyri body. V dueli medzi FC Bologna a Cagliari sa zrodila remíza 1:1.

Serie A - 29. kolo:
Inter Miláno - Brescia Calcio 6:0 (3:0)
Góly: 5. Young, 20. Alexis Sanchez (11 m), 45. D'Ambrosio, 52. Gagliardini, 84. Eriksen, 88. Candreva