VIDEO Tvrdé jadro Slovana sa opäť vyznamenalo: SFZ je banda sk*rvená!

Hráči MFK Ružomberok a ŠK Slovan Bratislava pred finále
Hráči MFK Ružomberok a ŠK Slovan Bratislava pred finále

BRATISLAVA - Finále Slovnaft Cupu ovládli domáci futbalisti Hráči ŠK Slovana Bratislava sa po výhre nad MFK Ružomberok stali víťazmi 51. ročníka Slovenského pohára - Slovnaft Cupu. Úspešnú sezónu tak zakončili ziskom double. Zápas však poznačili hanlivé skandovania na Slovenský futbalový zväz, ako aj prezidenta SFZ Jána Kováčika.

Po kauze s transparentom s rasistickým podtónom, ktorý tvrdé jadro slovanistických fanúšikov vyvesili na tribúne v zápase proti Michalovciam, sa opäť vyznamenali. Počas finálového zápasu Slovnaft Cupu totiž hanlivo skandovali na vedenie Slovenského futbalového zväzu a samotného prezidenta Jána Kováčika. Tribúnou sa viackrát ozývali pokriky ako "SFZ je banda sk*rvená!" V druhom polčase sa vulgárne pokriky na SFZ ozývali aj zo sektora hostí, fanúšikov MFK Ružomberok. 

POZOR! VIDEO obsahuje vulgarizmy

 

 

O víťazstve "belasých" rozhodla úspešná penalta slovinského útočníka Alena Ožbolta v 48. minúte., ktorú rozhodca odpískal po zákroku Twardzika na zakončujúceho Medveda.

Slovan vyhral Slovenský pohár rekordný 16-krát a tento výsledok tiež rozhodol o tom, že sa budúci týždeň bude hrať ligová baráž o Európsku ligu UEFA.


Tagy: SFZ Slovnaft Cup MFK Ružomberok ŠK Slovan Bratislava

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
SITA/Jana Birošová; Video: Športky

DISKUSIA