VIDEO Hráči Slovana sklamali vlastných fanúšikov: Situáciu musel zachrániť Ivan Kmotrík ml.

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava s pohárovou trofejou
Futbalisti ŠK Slovan Bratislava s pohárovou trofejou

BRATISLAVA - Futbalisti Slovana Bratislava sa stali víťazmi 51. ročníka Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2019/2020. V stredajšom finále na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave si zverenci trénera Jána Kozáka ml. poradili s MFK Ružomberok 1:0 a získali prestížne double.

O tesnom víťazstve Slovana rozhodla úspešná penalta slovinského útočníka Alena Ožbolta v 48. minúte. Bohužiaľ, samotní hráči ´belasých´ sa po samotnom stretnutí veľmi nevyznamenali. Po záverečnom hvizde a následnom odovzdaní trofeje sa hráči okamžite pobrali do kabín. A to bez toho, aby sa fanúšikom už tradične poďakovali za ich podporu. Na druhej strane si uznanie zaslúži samotný riaditeľ klubu Ivan Kmotrik ml., ktorý sa ako jediný s trofejou pre víťaza Slovnaft Cupu išiel poďakovať priaznivcom pred tribúnu za bránou.

Z postoja hráčov boli sklamaní mnohí fanúšikovia Slovana, čo potvrdzovali ich slová pri odchode zo štadióna. "Človek tam chodí, podporuje ich a ani sa neprídu poďakovať," poznamenal jeden z nich. "Jediný Ivan Kmotrík ml. to zachránil, že sa prišiel s pohárom poďakovať fanúšikom. S dôverou fanúšika sa zahrávať nemôžu," dodal ďalší sklamaný priaznivec.

Vyjadril sa k tomu aj tréner Slovana Ján Kozák ml. na tlačovej konferencii: "Neviem o tom, že sa nešli poďakovať, povedali mi to po zápase, nechcem sa k tomu vyjadrovať. Ale získať trofej doma je niečo navyše. Potešili sme ľudí." 

Slovanisti, dnes prebehlo Finále Slovenského pohára, v ktorom sme zaslúžene vyhrali 1:0 a získali v tejto sezóne...

Uverejnil používateľ Ultras Slovan official Streda 8. júla 2020

 


Tagy: ŠK Slovan Bratislava

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
Športky; TASR
Foto:
TASR - Pavel Neubauer; Video: Športky

DISKUSIA