VIDEO Podgurážená hviezda Dortmundu vyhodená z nočného klubu? Jasná reakcia otca Haalanda!

Erling Braut Haaland
Erling Braut Haaland

OSLO - Stále iba 19-ročný supertalentovaný kanonier nemeckej Borussie Erling Braut Haaland je veľkou nádejou nórskeho futbalu. Teraz ale internet zaplavilo kompromitujúce video so zábermi podguráženého mladíka pripomínajúceho hviezdu Dortmundu, ktorý mal byť vyhodený z nočného klubu v Nórsku.

V nedeľu ráno sa na sociálnych sieťach objavilo kompromitujúce video, ktoré okamžite obletelo svet. Virál zachytáva mladého muža, ktorého ochrankári vyvádzajú z nočného klubu v Nórsku a v popise je ako podgurážený mládenec uvedená práve hviezda Borussie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Haaland got kicked out of the club in Norway last night

Príspevok, ktorý zdieľa Football • Soccer (@football.newz),

Nemecký gigant zábery odmietol komentovať, ale o tom, či je video naozaj aktuálne, sú vedené silné polemiky. V deň, kedy si mal mladučký Haaland užívať nočný život, totiž Erling na sociálnej sieti zverejnil záber s otcom a bývalým futbalistom Alf-Inge Rasdalom Haalandom. Foto s motorovou pílou a prípravami dreva na zimu vyvracajú teórie o tom, že by to naozaj bol jeho syn. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The winter is coming  let's chop some wood #GOTfeelings #arbaiskar

Príspevok, ktorý zdieľa Erling Braut Haaland (@erling.haaland),

Samotný otec hviezdičky Borussie si po zhliadnutí videa robil žarty, keď na sociálnej sieti zverejnil foto ako so sekerou rúbe drevo a pridal za všetko hovoriaci popis: "Poďme, Erling Haaland, späť do práce. Nočný život vo veľkých mestách nie je pre teba." A kompromitujúce video sa dočkalo aj ďalších reakcií. 

Haaland patrí medzi najväčšie futbalové talenty súčasnosti. V tímoch rakúskeho Salzburgu a nemeckého Dortmundu zaznamenal v sezóne dokopy až 44 gólov a okamžite upútal pozornosť mnohých futbalových gigantov. V Nemecku je však mladíček spokojný a s Borussiou predĺžil kontrakt až do roku 2024. 


Tagy: Borussia Dortmund Erling Braut Haaland Alf-Inge Rasdal Haaland

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Bundesligy
Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP/Thibault Camus; Video: Twitter, Instagram

DISKUSIA