Šokujúca spoveď bývalej hviezdy: Sotva som si zložilia kufre, už ma chceli na sex!

Milica Dabovičová
Milica Dabovičová

BELEHRAD - Milica Dabovičová priviedla ženskú basketbalovú reprezentáciu Srbska ako kapitánka k zlatu na európskom šampionáte a o rok neskôr získala na olympiáde v Riu aj bronz. Teraz sa rozhodla prehovoriť o zvrátených praktikách, s ktorými sa stretla počas kariéry.

Medzi rokmi 1998 až 2016 vystriedala neuveriteľných 18 klubov v desiatich európskych krajinách. Striedanie tímov však evidentne malo často aj svoju príčinu. Otvorene totiž priznala, že viacerí majitelia klubov chceli od nej po podpísaní kontraktu protislužbu v podobe sexu.

"V jednom tíme som si ledva stačila vyložiť kufre v byte a už mi telefonoval boss s otázkou, či sa s ním vyspím," povedala sympatická blondínka. Ako však dodala, vydierať sexom sa nikdy nenechala. "Som rada, že som nikdy nerozťahovala nohy. Ani vtedy, keď som zarábala 20-tisíc mesačne a ani vtedy, keď som nedostala jediný cent. Mám čisté svedomie a bez problémov sa môžem pozrieť do zrkadla."

Jeden majiteľ klubu ju dokonca kvôli odmietnutiu ponuky na sex vyhodil. "Dostala som výpoveď po troch mesiacoch bez toho, aby mi vyplatil čo i len dolár." Príťažlivá kráska aktuálne žije po rozvode iba so svojím dvojročným synom Stefanom v albánskom meste Vlora.


Tagy: Srbsko Milica Dabovičová

Zdroj:
športky
Foto:
Profimedia

DISKUSIA