Chystá sa megavýmena Realu a Juventusu? V hre sú hviezdne mená ako Dybala, Kroos a Isco!

Cristiano Ronaldo a Paulo Dybala oslavujú gól Juventusu
Cristiano Ronaldo a Paulo Dybala oslavujú gól Juventusu

MADRID - Prezident Realu Madrid Florentino Pérez sa mal podľa informácií talianskeho Sportmediaset zamerať na argentínsku hviezdu Juventusu Turín Paula Dybalu.

Tieto špekulácie sa na verejnosti objavili po vypadnutí Juventusu z Ligy majstrov, kde mu stopku prekvapujúco vystavil francúzsky Olympique Lyon. Biely balet mal o Dybalu záujem už minulý rok, kedy sa hovorilo o odchode argentínskeho reprezentanta z Turína. Vzhľadom na zložitú a neistú ekonomickú situáciu vo futbale spojenú s pandémiou koronavírusu by chcel Pérez do tohto obchodu zahrnúť niektorého zo súčasných hráčov Realu Madrid. 
 

​Predstavitelia Juventusu žiadajú za Dybalu sumu vo výške okolo 100 milónov eur, ale v prípade hráčskej výmeny by Real znížil celkové náklady na angažovanie spomínaného Dybalu. Na odchode z Madridu majú byť toto leto hráči ako James Rodríguez či Gareth Bale. Mimo iného by Florentino Pérez uvoľnil aj Toniho Kroosa a Isca. Prípadný obchod by sa však nemusel uskutočniť vôbec, a to z dôvodu odvolania Maurizia Sarriho, ktorého na lavičke ´Starej dámy´ nahradil legendárny Andrea Pirlo. Taliansky tréner bude budovať svoj vlastný tím, kde by Paulo Dybala mohol mať pevné miesto.

Tagy: Real Madrid Juventus Turín Paulo Dybala

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
športky
Foto:
profimedia.sk

DISKUSIA