Vlhová sa môže tešiť na kráľovské podmienky: Hrdý partner pre ňu pristavil súkromné lietadlo!

Petra VlhováPetra Vlhová Zdroj: TASR/Martin Baumann

BRATISLAVA - Prvá slovenská stávková spoločnosť Niké sa tento rok stala hrdým partnerom svetovej lyžiarskej hviezdy Petry Vlhovej. Najväčšia rodinná firma na Slovensku intenzívne vníma situáciu spôsobenú vírusom COVID-19. Zdravie je pre Niké na prvom mieste. Spoločnosť sa preto rozhodla sprostredkovať Petre a jej tímu súkromné lietadlo, ktoré ju bezpečne dopraví na preteky v rakúskom Lechu, kde sa 26. novembra uskutoční paralelný slalom.

Petra má v tejto sezóne hlavný cieľ a tým je zisk veľkého krištáľového glóbusu. Na to, aby ho získala, nesmie vypadnúť zo súťažného diania a musí získať čo najviac bodov. Nedávno sa pre médiá vyjadrila, že ak jej niekto ponúkne súkromné lietadlo, prijme ho. Vedenie Niké splnilo Petrino želanie. "Je pre nás prioritou, aby sa jedna z našich najväčších športových hviezd v histórii Slovenska dostala na dôležité preteky bez zbytočných rizík. Našim partnerom chceme naplno pomáhať a to tak, aby mohli víťaziť a prinášať tak radosť celému Slovensku. Bolo pre nás samozrejmosťou podať Petre pomocnú ruku. Ona nám to všetkým vráti získaním cenných trofejí a pódiových umiestnení," uviedol v oficiálnom stanovisku generálny riaditeľ stávkovej spoločnosti Niké, Doc. Ing. Otto Berger.

Spoločnosť Niké nepodporuje len svojich partnerov, ale takisto aj amatérskych športovcov a športové kluby po celom Slovensku. Cieľom je rozvoj ich činnosti počas tohto náročného obdobia. Preto vznikol Fond pre budúcnosť športu. Niké do Fondu vložila 100 000 € a pridáva doň ďalšie prostriedky za podané tikety klientov. Suma preto každým dňom rastie. Raz za 14 dní odmeňuje najlepšie zaslané videá a podporí ich určitou čiastkou. Doteraz Fond podporil svojich výhercov sumou takmer štvrť milióna eur a v tejto aktivite naďalej pokračuje.

Viac o téme: Petra Vlhová Niké Otto Berger
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR/Martin Baumann
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články