Cibulková odvážnymi FOTO v plavkách podráždila fanúšikov: Nie som tu na to, aby som sa vám zapáčila

Dominika Cibulková si užíva dovolenku v exotickom Dubaji
Dominika Cibulková si užíva dovolenku v exotickom Dubaji

DUBAJ - Niekdajšia svetová štvorka a bývalá slovenská tenisová jednotka Dominika Cibulková (31) si aj s rodinkou užíva zaslúžené chvíle oddychu. Cibulková si aj s manželom Michalom a polročným synčekom Jakubkom dopriala exotickú dovolenku.

Sympatická trojka utiekla pred chladom do slnkom zaliateho Dubaja, kde si plnými dúškami užíva more a pláž. Ani počas exotickej dovolenky Dominika nezabúda fanúšikov zásobovať množstvom fotografií, v ktorých podobne ako v móde má veľkú záľubu. 

Pred pár dňami uverejnila trojicu fotiek s malým Jakubkom, s ktorým v náručí pózuje na piesočnatej pláži a pridala aj za všetko hovoriaci popis: "Obrázok šťastia". Ten dokonale vystihuje krásne chvíle, ktoré si šťastná maminka so synčekom užíva plnými dúškami. 

Neskôr ale pridala aj sériu odvážnejších fotografií, ktorými rozhodne pošteklila zmysly nejedného fanúšika. Niekdajšia slovenská jednotka na pláži zapózovala v čiernych plavkách a k odvážnym fotkám doplnila aj jednoznačný odkaz pre všetkých hejterov: "Nie som tu na to, aby som sa vám zapáčila."


Tagy: Dominika Cibulková Jakubko Dubaj Michal Navarra

Zdroj:
športky
Foto:
Instagram - Dominika Cibulková

DISKUSIA