FOTO malého Jakubka obletela svet: Cibulkovej gratulujú bývalé súperky aj lyžiarka Vonnová

Dominika CibulkováDominika Cibulková Zdroj: Instagram - domicibulkova

VIEDEŇ - Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková je matkou. Víťazka Turnaja majsteriek z roku 2016 v nedeľu ráno na klinike vo Viedni porodila syna Jakuba.

"Náš život už nikdy nebude rovnaký. 14/06/2020 sme privítali nášho drahého syna Jakuba Navaru," uviedla Cibulková na Instagrame k fotografii so synom a manželom Michalom. Pod príspevkom sa okamžite začali množiť gratulácie, ku ktorým sa pridali aj veľké svetové hviezdy.

Medzi inými tiež bývalá svetová jednotka Jelena Jankovičová, česká tenistka Barbora Strýcová ale napríklad aj olympijská víťazka a bývala elitná lyžiarka Lindsey Vonnová a mnohé ďalšie osobnosti zo sveta športu a šoubiznisu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Teraz tridsaťjedenročná Cibulková hrala naposledy vlani v máji na Roland Garros a v novembri potom aj kvôli pretrvávajúcim zdravotným problémom oznámila koniec kariéry. Počas nej vyhrala osem turnajov WTA vo dvojhre, najviac medzi slovenským tenistkami. Vedľa triumfu na Turnaji majsteriek v Singapure 2016 bolo najväčším úspechom bratislavskej rodáčky finále Australian Open 2014. Vo svetovom rebríčku vystúpila až na štvrtú priečku.

Viac o téme: Lindsey Vonnová Dominika Cibulková
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Instagram - domicibulkova
  • Zdroj: ČTK, športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy