Škriniar môže po novom roku zmeniť dres: Pre Mourinha zostáva top prioritou!

Milan ŠkriniarMilan Škriniar Zdroj: Profimedia

LONDÝN - Milan Škriniar patril v letnom prestupovom období k najžiadanejším obrancom na prestupovom trhu. Slovenská hviezda bola dlho blízko spájaná s výmenou do londýnskeho Tottenhamu, veľkokluby sa však napokon nedohodli a "Kohúti" nepristúpili na vysokú cenu za slovenského reprezentanta.

Tá sa pohybovala na úrovni 40-miliónov libier. Znížiť by ju však mohla situácia okolo koronavírusu a tréner Spurs José Mourinho tak podľa webu ESPN opäť zbystril pozornosť. Napriek tomu, že defenzívu Tottenhamu len nedávno rozšíril mladý Joe Rodon, Škriniar podľa viacerých zdrojov zostáva pre Mourinha aj naďalej najväčšou prioritou. 

Známy futbalový novinár Fabrizio Romano uvádza, že Tottenham môže v januárovom prestupovom okne získať Škriniara, ak čím skôr Interu predostrie svoju ponuku.

 

 

Nie je žiadnym tajomstvom, že stopér Interu Miláno nepatrí k obľúbencom známeho trénerského stratéga Antonia Conteho, ktorý ho v závere minulej sezóny vyradil zo základnej zostavy. Opora nášho národného tímu je od tej doby v hľadáčiku viacerých európskych gigantov.

Viac o téme: Inter Miláno Milan Škriniar Tottenham Hotspur FC
  • Autor: © Zoznam/Mg
  • FOTO: Profimedia
  • Zdroj: športky

Súvisiace články