Škriniara po parádnom výkone ospevujú fanúšikovia: Ronalda mal na vôdzke!

Milan Škriniar a Cristiano Ronaldo
Milan Škriniar a Cristiano Ronaldo

MILÁNO - Futbalistom Interu Miláno sa po sedemzápasovej sérii konečne podarilo prekonať hráčov Juventusu Turín, keď v šlágri 18. kola talianskej Serie A zvíťazili 2:0. Výborným výkonom k tomuto triumfu prispel aj slovenský futbalista Milan Škriniar, ktorého po zápase vychvaľovali nielen médiá, ale aj samotní fanúšikovia. Milánsky Inter sa výhrou bodovo dotiahol na lídra tabuľky a odvekého mestského rivala AC Miláno, no ten má ešte zápas k dobru.

Obranné trio Interu Milan Škriniar, Stefan de Vrij a Alessandro Bastoni si vyslúžili od portálu thehardtackle.com veľké uznanie. Slovenský reprezentant si vyslúžil v bodovaní osmičku na desaťstupňovej stupnici výkonnosti. "Škriniar bol excelentný a veľmi silný na pravej strane. Útočníkom súpera kazil ich prieniky do tejto časti defenzívy Interu," napísal spomenutý web.


Naopak najväčšia hviezda zápasu Cristiano Ronaldo si vyslúžil veľkú kritiku a dostal najnižšiu známku zo všetkých hráčov, a to iba dvojku. "Bol to jeden z jeho najhorších výkonov za dlhé obdobie. Často strácal loptu a smerom dopredu bol neúčinný.”

Milan Škriniar sa víťazstvom nad obhajcom titulu pochválil aj na sociálnej sieti Instagram, kde napísal k fotke iba jedno slovo: "Team". Na reakcie od fanúšikov nemusel dlho čakať. Tí ho za parádny výkon taktiež vychválili. "Škriniar, zápas sa už skončil, tak môžeš Ronalda vybrať z vrecka," znela jedna z reakcií. Ďalší fanúšik mu k fotografii napísal: "Ronaldo na vôdzke."

 


Tagy: Inter Miláno Milan Škriniar

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
športky
Foto:
Profimedia

DISKUSIA