Sledujte Niké Handball Extraligu naživo v TV Niké!

Zdroj: Niké

Stávková spoločnosť Niké sa stala novým generálnym partnerom Slovenského zväzu hádzanej. Vzájomná spolupráca prináša skvelé výhody aj pre všetkých hádzanárskych fanúšikov. Jednou z nich sú komentované LIVE prenosy na www.nike.sk!

Po reprezentačnej prestávke sa vracia na palubovky mužská hádzanárska extraliga. Po novom sa stretnutia odohrajú pod názvom Niké Handball Extraliga. Už dnes sú na programe tri zápasy, všetky si môžete exkluzívne pozrieť na nike.sk. Rovnako si iba na nike.sk môžete pozrieť priame prenosy aj slovenských účastníkov v ženskej hádzanárskej MOL Lige. „Z každého kola si budú môcť fanúšikovia pozrieť priame prenosy všetkých zápasov. Priaznivci si tak v danej chvíli budú môcť vybrať akýkoľvek duel a sledovať ho naživo, podobne ako to je známe v iných prestížnych hádzanárskych súťažiach,“ prezradil výkonný riaditeľ Niké Ing. Roman Berger.

​Niké ako jednotka na stávkovom trhu na Slovensku samozrejme pre fanúšikov tipovania pripravila aj bohatú kurzovú ponuku. Vybrať si môžu tak z predzápasových, ako aj LIVE stávok.

Z trojice duelov (súboj ŠKP Bratislava – P. Bystrica bol kvôli karanténe niektorých hráčov odložený) púta pozornosť hlavne konfrontácia v Šali, kde sa predstaví HK Košice. V súboji Hlohovca s Modrou sú favoritmi domáci hráči. Naopak, zápas Topoľčany – N. Zámky by sa mal niesť v réžii hosťujúceho kolektívu. Domáce Topoľčany čakajú na víťazstvo už desať súbojov. Dočkajú sa dnes?

Vychutnajte si hádzanárske konfrontácie naživo na www.nike.sk. Ak už registráciu v Niké máte, potrebné je sa len prihlásiť. Ak ju ešte nemáte, zaregistrujte sa práve teraz a sledovať jednotlivé súboje môžete úplne zadarmo. A ak by ste sa chceli aj zabaviť s podaným tiketom, doplňte svoju registráciu a navyše ako bonus dostanete od nás 20 € úplne zadarmo.

  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Niké
  • Zdroj: PR článok
  • PR článok