VIDEO Brutálny zákrok na hviezdu Citizens: Za škaredý faul mieril Cooper rovno pod sprchy

Liam Cooper dostáva červenú kartu za faul na Gabriela JesusaLiam Cooper dostáva červenú kartu za faul na Gabriela Jesusa Zdroj: SITA/AP/Michael Regan, Pool

MANCHESTER - Líder anglickej futbalovej Premier League Manchester City si pripísal v sobotňajšom zápase 31. kola štvrtú prehru v sezóne v súťaži. Doma nestačil 1:2 na Leeds United, ktorý hral celý druhý polčas oslabený o vylúčeného hráča. Predčasne do šatní musel zamieriť Liam Cooper, ktorý nešetrným zákrokom poslal k zemi útočníka Gabriela Jesusa.

Nešťastný šľapák na nohu mladého útočníka prišiel tesne pred prestávkou za stavu 1:0 pre hostí z Leedsu. Kapitán Liam Cooper si vyšliapol a v sklze trafil Jesusa rovno pod koleno. Za tvrdý zákrok najprv videl žltú kartu, ale po prehodnotení systémom VAR rozhodca nekompromisne vytiahol červenú kartu a Cooper predčasne zamieril do šatne a oslabil tak svoj tím na zvyšok zápasu.

Viac o téme: Manchester City Leeds United Gabriel Jesus Liam Cooper
  • Zdroj: TASR, Športky