Búrlivák Řepka naložil Rosickému: Lepší skauting ako v Sparte majú aj v okresnom prebore!

Tomáš ŘepkaTomáš Řepka Zdroj: Profimedia

PRAHA - Slavia Praha postúpila do finále Českého futbalového pohára. V 299. derby pražských "S" zdolal staronový majster krajiny na Letnej obhajcu trofeje Spartu Praha 3:0.

Jednoznačný výsledok je potupou pre každého fanúšika Sparty, ale aj bývalých hráčov. Klubová legenda Tomáš Řepka sa pustil do verejnej kritiky. A ako ho poznáme, servítku pred ústa si rozhodne nedával. Najviac si to odniesol športový riaditeľ Tomáš Rosický.

„Nedá sa to nazvať inak ako obrovské sklamanie. Bezmocnosť a pre mňa ako bývalého kapitána je to utrpenie. A hlavne potupa. Deväť hráčov zo základu tam nemá absolútne čo robiť. Sparta už, bohužiaľ, dlho nie je konkurentom Slavie. Čo je pre mňa smutná vec. Je márna, márna, márna. A prvý von by mal ísť Rosický - za tú personálnu (hráčsku) politiku, ktorú tam robí. Výber posíl na konkrétne posty a tak, to je hrôza. Aj v okresnom prebore majú lepší skauting. To my v Červených Janoviciach máme lepší, nemám ďalších slov. Mali by z toho vyvodiť dôsledky. A teraz už viem, prečo mám právo povedať, že  ja som Sparta. Pretože na rozdiel od tých, čo tam sú na ihrisku a vo vedení, ja som," napísal svoj názor na Instagrame.

Viac o téme: Tomáš Řepka AC Sparta Praha Tomáš Rosický
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Instagram tomasrepkacz
  • Zdroj: TASR, športky

Súvisiace články