Jeden z najtvrdších bojovníkov sa vráti do Oktagonu: Očakávaný súboj si užijeme už čoskoro!

Vlasto ČepoVlasto Čepo Zdroj: Archív Oktagon MMA

BRATISLAVA - V Oktagone sa už čoskoro pravdepodobne znova predstaví Vlasto Čepo, ktorý na sebe pracuje v Záhrebe v American Top Team Europe.

Čepo má aktuálne našliapnuté na najlepšiu formu v živote. Trénuje totiž s borcami, ktorí zarezávajú v KSW, Bellatore a niektorí to majú nasmerované do UFC. Jeho návrat po tom, čo si pripísal triumf v organizácii FNC po TKO v prvom kole nad Leonom Krajačičom, je aktuálne mimoriadne reálny. Začína sa totiž stále viac hovoriť o jeho zápase s Matějom Peňázom (3-0) – ten naposledy vyhral nad Carlosom Gracom, ktorý zobral zápas za Braňa Zuzáka. Po tomto dueli sa Peňáz vyjadril, že by stál o zápas s Čepom. Ten by sa mohol odohrať v strednej váhe, v ktorej aktuálne Čepo zápasí.

Tento fight sa už mal konať v rámci super-finále Oktagon Underground. Napokon sa neuskutočnil, keďže sa Peňáz zranil. Na najnovšiu výzvu od svojho súpera reagoval pre MMA fanatik aj Vlasto Čepo. "Jasné, že sa na tento zápas teším a chcem doňho ísť. O mesiac a pol mám dohodnutý zápas, tak ten ešte odzápasím a potom môžeme ladiť, kedy by to mohlo byť s Peňázom. Určite to zoberiem. Na tento zápas som myslel od momentu, kedy ho zrušil a stále som si to prehrával v hlave, ako sa s ním pobijem. Vtedy som chcel ísť ešte welterovou cestou, ale kvôli Peňázovi som kľudne ochotný ísť aj o váhu vyššie. Čo sa týka Peňáza, je to kvalitný súper a jeden z najlepších postojárov. 

V tomto zápase budem outsider. Všetci budú písať, ako ma rozbije a aký je dobrý. Ľudia, ktorí rozprávajú, že by som s ním nenastúpil a že sa ho bojím, zabúdajú, že to on zrušil zápas. Ja som bol na zápas pripravený aj so zraneniami, ktoré som mal. Ja som sa toho zápasu nebál, nebojím sa a ani sa nikdy žiadneho zápasu nebudem báť. Pobil som sa tisíckrát a pobijem sa vždy, keď to bude nutné. Hocikedy, hocikde a s hocikým. Let’s do it," prezradil Čepo pre MMA fanatik. 

Viac o téme: Oktagon MMA Vlasto Čepo Matěj Peňáz
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články