VIDEO Znásilnenie v priamom prenose! Manchester City doslova rozobral celý Arsenal

Hráči Manchestru City oslavujú gólHráči Manchestru City oslavujú gól Zdroj: SITA/AP/Rui Vieira

MANCHESTER - Futbalisti Arsenalu Londýn prežívajú najhorší štart do sezóny vo svojej klubovej histórii. "Kanonieri" po dvoch prehrách s Brentfordom a FC Chelsea (oba zápasy 0:2) podľahli aj v sobotnom zápase 3. kola Premier League na ihrisku Manchestru City 0:5. Zverenci Mikela Artetu sú v tabuľke poslední so skóre 0:9.

Arsenal inkasoval po prvý raz už v 7. minúte, keď sa po centri do šestnástky presadil hlavou Ilkay Gündogan. O päť minút neskôr zvýšil Ferran Torres na 2:0 a v 36. minúte skomplikovalo hosťom vylúčenie Granita Xhaku, ktorý po nebezpečnom sklze videl červenú kartu. Do konca polčasu dal Gabriel Jesus tretí gól. Po prestávke zavŕšili hladký triumf domácich Rodri a opäť Torres.

3. kolo Premier League:
Manchester City - Arsenal Londýn 5:0 (3:0)
Góly: 7. Gündogan, 12 a 84. Torres, 43. Jesus, 53. Rodri, ČK: 36. Xhaka

Aston Villa - Brentford 1:1 (1:1)
Góly: 13. Buendia - 7. Toney

Brighton - Everton 0:2 (0:1)
Góly: 41. Gray, 57. Calwert-Lewin

Newcastle United - Southampton 2:2 (0:0)
Góly: 55. Wilson, 90.+1 Saint-Maximin - 74. Elyounoussi, 90.+6 Ward-Prowse (z 11 m)

Norwich - Leicester City 1:2 (1:1)
Góly: 44. Pukki - 8. Vardy, 77. Albrighton

West Ham United - Crystal Palace 2:2 (1:0)
Góly: 39. Fornals, 68. Antonio - 58. a 70. Gallagher

Viac o téme: Manchester City Arsenal Londýn