Karlos otvorene o depresii, s ktorou bojuje: Chodím tam, kde ma ľudia nepoznajú...

Karlos Vémola Karlos Vémola Zdroj: Instagram/Karlos Vémola

BRATISLAVA - Karlos Vémola prežíva jedno z najťažších období. Jeho život sa vždy točil a točí okolo športu a MMA, ktoré plánuje podporovať ako športovec a rovnako ako ambasádor. Keďže si "Terminátor" prešiel operáciami ruky, ktoré riešili problémy spôsobené nepríjemným stafilokokom, musí si stále dať od tréningu prestávku. Známy český športovec priznal, že z tohto dôvodu na neho dolieha silná frustrácia.

,,Cítim sa blbo, neviem či o tom chcem úplne hovoriť. Nedokázal som stále vypnúť, je to proste na hov*o. Všetci mi hovoria, aby som si užíval rodinu, zvierata, ale ja stále cítim, že mi niečo uteká, že potrebujem trénovať. Neviem si len tak ľahnúť k vode, nejde mi to," prezradil v rozhovore pre isport.cz Vémola. Karlos v týchto náročných dňoch hľadá miesta, kde by od otázok, ktorého ho trápia jednoducho na chvíľu utiekol. ,,Stále sa ma niekto pýta, kedy bude duel s Pirátom. Takže sa snažím chodiť tam, kde ma ľudia tak nepoznajú. Neviem akú mám dať fanúšikom odpoveď na ich otázky, je to niečo čo ma deprimuje a hojí sa to ťažko. Pýtajú sa, ´čau čo ruka?´Ja neviem, mám ju v ortéze a nemôžem s ňou poriadne hýbať. Čo mám každému hovorit, mám sa sťažovať? Áno, bolí to. Podľa doktorov sa to vyvíja dobre, no ja stále nemôžem nič robiť."

Okrem faktu, že nemôže trénovať, českého borca trápi aj priberanie na váhe, ktoré súvisí s nedostatkom pohybu. S úsmevom pre isport spomenul aj príhodu z kaderníctva. ,,Sedel som u nej a povedala, že som strašne pribral. Tak som jej povedal, že ona tiež, hneď sa ohradila slovom ´Dovoľ!´. Odpovedal som, že to začala ona (smiech)," prezradil Karlos pre isport.cz. Karlosovi držíme palce, aby sa mu čo najskôr podarilo doliečiť zranenie a mohol znova robiť to, čo najviac miluje. 

Viac o téme: Karlos Vémola
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy