FOTO Senica predstavila novú sadu dresov: Na záberoch nechýba nová hviezda klubu!

FK Senica predstavila novú sadu dresovFK Senica predstavila novú sadu dresov Zdroj: FK Senica

SENICA - Futbalový klub FK Senica uzavrel novú partnerskú spoluprácu s významnými spoločnosťami adidas a SportFotbal. V rámci tejto kooperácie prichádzajú aj nové dresy FK Senica pre aktuálny ligový ročník. Domáca sada dresov pozostáva z modro-červenej kombinácie, naopak sadu pre vonkajšie zápasy charakterizuje bielo-červená kombinácia.

Práve v nových dresoch pózovali aj samotní hráči Senice. Na klubových fotkách nechýba aj nová akvizícia Egy Maulana Vikri, známy aj pod prezávkou "indonézsky Messi". Dvadsaťjedenročný ofenzívny stredopoliar sa teší veľkej popularite na sociálnych sieťach, konkrétne na Instagrame má viac ako 1,4 milióna sledovateľov.  Svojím príchodom dopomohol aj samotnému klubu, zo FK Senice sa stal najsledovanejší futbalový klub vo Fortuna lige. 

Egy Maulana Vikri pózuje Galéria fotiek (11) Zdroj: FK Senica

Okrem reprezentanta Indonézie pózujú v nových dresoch aj Juraj Piroska, Dominik Duda, Peter Pavlík a gólman Henrich Ravas.

FK Senica predstavila novú Galéria fotiek (11) Zdroj: FK Senica

Pozrite si hráčov Senice v nových dresoch TU

"Veríme, že to bude partnerstvo, ktoré bude mať dlhodobý charakter a bude korešpondovať záujmy ako klubu, tak našej spoločnosti, ktorá chce byť na Slovensku v budúcnosti silnejšia. Veríme, že tu vzniká nová éra, ktorá pomôže hlavne k športovým úspechom klubu," vysvetlil na úvod obchodný riaditeľ spoločnosti SportFotbal Jan Plachý.

"Sme veľmi radi, že sa nám podarilo dotiahnuť ďalšieho významného partnera v podobe adidasu a SportFotbal. Spoločnosť SportFotbal dlhodobo pôsobí v Českej republike a stará sa o prvoligové kluby, adidas je globálna svetová značka spojená s najväčšími mužstvami. Vďaka profesionalite a flexibilite oboch partnerov sa nám podarilo vymyslieť tieto krásne domáce dresy, ktoré budú nielen pekné, ale aj víťazné. Tieto spoločnosti budú našimi dlhodobými dodávateľmi a preto veríme v úspešnú spoluprácu. Do budúcna pripravujeme aj spoločné marketingové projekty," reaguje riaditeľ FK Senica David Balda.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 11
Viac o téme: FK Senica Lechia Gdansk Egy Maulana Vikri
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy