On bojoval v Lige majstrov: Hviezda Chelsea zverejnila VIDEO lupičov, ktorí mu ukradli cenné kovy!

Reece James a Douglas Santos v súboji Chelsea Londýn so Zenitom PetrohradReece James a Douglas Santos v súboji Chelsea Londýn so Zenitom Petrohrad Zdroj: SITA/AP/Kirsty Wigglesworth

LONDÝN - Anglickému futbalistovi Reecovi Jamesovi odcudzili z jeho domu medailu za víťazstvo v Lige majstrov. Ku krádeži prišlo v čase, keď hral v utorok večer za londýnsku Chelsea zápas Ligy majstrov proti Zenitu Petrohrad.

Reprezentačný obranca zverejnil na Instagrame video, ako na jeho pozemok vnikli štyria zamaskovaní muži a následne mu z domu ukradli cennosti. James chce, aby mu ľudia pomohli z identifikáciou páchateľov, ale dodal, že polícia im už je na stope. "Spoločne si z môjho domu odniesli ťažký trezor a naložili si ho do auta," napísal k videu na sociálnej sieti James.

Zobrali aj zlato za Superpohár a medailu z ME

Okrem medaily z Ligy majstrov mu ukradli aj zlato za triumf v Superpohári a medailu za druhé miesto z tohtoročných majstrovstiev Európy. James dodal, že v čase incidentu nebol v jeho dome nikto, on hral zápas proti Petrohradu, ktorý Chelsea vyhrala 1:0.

"Apelujem na všetkých fanúšikov Chelsea aj Anglicka, aby pomohli s identifikáciou týchto indivíduí. Je však už dosť dôkazov proti konkrétnym osobám a verím, že budú čo najskôr dostihnuté. S políciou a mojimi poradcami s Chelsea na tom pracujeme," dodal 21-ročný James, ktorý je podľa agentúry AP v poriadku a zdravý.

Viac o téme: Chelsea Londýn Zenit Petrohrad Reece James
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Instagram - Reece James
  • Zdroj: TASR
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy