Celebritný MMA súboj v Oktagone sa neuskutoční: Rok a pol som drel na niečo...

Peter Altof alias Peter Altof alias "Expl0ited" Zdroj: Instagram/Peter Altof

PRAHA - Projekt Vojna Youtuberov, s ktorým prišiel Oktagon ešte počas minulého roka, nezožal úspech. Celebritná dvojica Peter "Exploited" Altof a Vladimír "Vláďa" Kadlec sa mali stretnúť vo vzájomnom MMA súboji v pražskej O2 Aréne.

S príchodom pandémie koronavírusu však prišli prvé komplikácie. Zápas medzi dvoma celebritami sa podľa slov Ondřeja Novotného mohol uskutočniť jedine pred divákmi a po niekoľkonásobnom prerušení sme sa dočkali rozuzlenia. Peter "Exploited" Altof oficiálne odstupuje z celého projektu a pre Kadleca sa zháňa náhrada.

Ten na odstúpenie svojho súpera reagoval takto: "Je to tak, ako hovoril Novotný. Ja som sa to dozvedel trochu skôr, aby som netrénoval, ale dozvedel som sa to na tú dobu, ako sa to riešilo, neskoro. No neviem, je to na pi*u. Rok a pol som drel na niečo, čo je teraz úplne neznáme, ako to bude. Ja by som chcel zápas určite. Teraz je to však aj otázka peňazí. Ja som rok a pol na niečom pracoval. Kvôli covidu sa to posúvalo. Bol nejaký rozpočet a bolo to nejako rozpočítané. Teraz je to úplne inak, než malo byť. Riešime nejaké varianty, ako dátumové, tak aj súpera, čo ešte nemôžem úplne vyťahovať," dodal Kadlec, ktorý nevylúčil pokračovanie projektu Vojna Youtuberov.

Viac o téme: Oktagon Peter Altof Vladimír Kadlec Vojna Youtuberov
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Facebook/Oktagon MMA
  • Zdroj: športky, Svet MMA

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy