Uži si hviezdny večer UFC s bohatou nádielkou prekvapení od Niké!

Uži si hviezdny večer UFC s bohatou nádielkou prekvapení od Niké!Uži si hviezdny večer UFC s bohatou nádielkou prekvapení od Niké! Zdroj: Niké

Ďalší hviezdami nabitý turnaj UFC, tentokrát aj s účasťou slovenského bojovníka. Sleduj zápolenie Lajoša Kleina v jeho treťom súboji v najprestížnejšej organizácii na Niké TV. Stávková spoločnosť Niké ti k tomuto zápasu, ale aj k zostávajúcim v rámci hviezdneho večera pripravila aj ďalšie prekvapenia.

Sobotňajší večer UFC Fight Night ponúka hneď niekoľko zaujímavých konfrontácií. Hlavným zápasom večera je konfrontácia dvoch bojovníčok Aspen Ladd s Normou Dumont. No nás bude najviac zaujímať súboj prvého Slováka v tejto organizácii.

Lajoša Kleina čaká už tretí duel v UFC, v ktorej má vyrovnanú bilanciu 1:1. Jeho súperom bude Američan Nate Landwehr, ktorý je v prestížnej organizácii od januára 2020. Ešte nikdy ale nezvíťazil. Preto je preňho súboj s Kleinom mimoriadne dôležitý. Prípadná ďalšia prehra by mohla znamenať koniec v najlepšej lige sveta.

Bonus 500 nikov

Sleduj tento duel i ostatné zápolenia naživo na Niké TV. A ak si pri ich sledovaní vyberieš z bohatej ponuky LIVE stávok, môžeš získať Bonus 500 nikov, čo je 5 €. Podmienkou je prijatie bonusu, ktorý bude aktívny od soboty 16.10. Následne si podaj LIVE tiket v hodnote aspoň 10 € s tipom z turnaja UFC a odmena je tvoja!

Uži si hviezdny večer Zdroj: Niké

Podrobné LIVE štatistiky

A ak potrebuješ inšpiráciu na výber, máte pre teba ďalšie prekvapenie. Napínavé súboje v prestížnej UFC sme okorenili o nové, vymakané LIVE štatistiky, s ktorými budeš k výhre o poznanie bližšie a prinesú ti o mnoho väčší zážitok zo zápasu. Sú aktualizované v reálnom čase a máš teda dokonalý prehľad o tom, kto v súboji ťahá za dlhší povraz.

Tri bonusy pre nových hráčov

A aby sme bohatú ponuku prekvapení k UFC zavŕšili k dokonalosti, ak si úplným nováčikom v tipovaní, aj pre teba niečo máme. Stačí sa zaregistrovať a po overení na teba čaká 20 € zadarmo, bonus bez limitu s množstvom odmien a 50 spinov zadarmo v našom Svete hier.

- reklamná správa - 

Viac o téme: UFC Lajoš Klein
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: PR článok
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy