VIDEO Škriniar sa mohol od jedu aj roztrhnúť! Inter si pokazil zápas v druhom polčase

Milan Škriniar a Toma Basič v súbojiMilan Škriniar a Toma Basič v súboji Zdroj: SITA/AP/Alessandra Tarantino

RÍM - Inter Miláno v zostave s Milanom Škriniarom prehral na pôde Lazia Rím 1:3. Úradujúci majster viedol na Stadio Olimpico od 12. minúty, keď Ivan Perišič premenil pokutový kop. V 64. minúte vyrovnal z bieleho bodu kanonier Lazia Ciro Immobile.

O triumfe domácich rozhodol v 81. minúte Felipe Anderson. V nadstavenom čase ešte pridal tretí gól Sergej Milinkovič-Savič  Inter utrpel prvú prehru v sezóne. V tabuľke je tretí so štvorbodovou stratou na vedúci SSC Neapol, ktorý má zápas k dobru. Vo večernom dueli zvíťazili hráči AC Miláno nad Hellasom Verona 3:2, hoci po polčase prehrávali 0:2.

Serie A - 8. kolo:
AC Miláno - Hellas Verona 3:2 (0:2)
Góly: 59. Giroud, 76. Kessie (z 11 m), 78. Günter (vlastný) - 7. Caprari, 34. Barak (z 11 m).

Lazio Rím - Inter Miláno 3:1 (0:1)
Góly: 64. Immobile (z 11 m), 81. Anderson, 90+1. Milinkovič-Savič - 12. Perišič (z 11 m)