VIDEO nádhernej delovky z kopačky Kovačiča do siete Liverpoolu: Brankár nemal žiadnu šancu!

Chorvátsky stredopoliar Chelsea Mateo Kovačič strieľa gól do siete LiverpooluChorvátsky stredopoliar Chelsea Mateo Kovačič strieľa gól do siete Liverpoolu Zdroj: TASR/AP/Matt Dunham

LONDÝN - V šlágri nedeľného 21. kola anglickej Premier League remizovala londýnska Chelsea s Liverpoolom 2:2. "The Blues" strácajú z druhého miesta tabuľky na vedúceho obhajcu Manchester City desať bodov, tretí "The Reds" jedenásť, no majú zápas k dobru.

Fanúšikovia na Stamford Bridge sledovali naozaj výborný futbal vo vysokom tempe. Hostia viedli po góloch Sadia Maného a Mohameda Salaha 2:0, ale domáci v závere polčasu peknými strelami Matea Kovačiča a Christiana Pulisica vyrovnali.

Predovšetkým gólová bomba z kopačky chorvátskeho reprezentanta stála skutočne za to. Kovačič to trafil z prvej a nechytateľne. Aj v druhom polčase sa hralo vo vysokom tempe, oba tímy mohli strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale body si napokon rozdelili.

Viac o téme: Mateo Kovacic Chelsea FC
  • Zdroj: TASR; Športky