Buchinger aj Paulus odpovedajú na výzvu od Tichotu: Pri výpovediach panoval pokojný hlas...

Ivan BuchingerIvan Buchinger Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Na Oktagon 30 si pripísal už štvrtú výhru v tejto organizácii Jakub Tichota, ktorý ostáva naďalej neporazeným borcom. Dawida Karetu porazil na body a prvýkrát si tak vypočul ortiel rozhodcov. Tichota patrí medzi najväčšie talenty česko-slovenského MMA, vrátane amatérskych duelov to bol pre neho už 50-ty zápas v tejto bojovej disciplíne.

Na tlačovej konferencii po gala sa Tichota pustil do dvojice slovenských borcov. Najprv sa ohradil voči Romanovi Paulusovi, ktorý jeho meno spomenul po poslednom zápase a neskôr si dokonca vypýtal zápas so šampiónom Ivanom Buchingerom. Nás zaujímala odpoveď oboch borcov zo Spartakus Gymu v Trnave. "Vyjadril sa ako sa vyjadril, že som kuchár z Lidla. Ten zápas možno o to viac budem chcieť, ale na výrazné odpovede sa nechystám. Je pravda, že predtým som spomínal, že ďalší zápas by som si mohol dať s Karetom, alebo s Tichotom. Ja som na neho nič zlé nepovedal, keď si zo mňa robí srandu, okej, som rád, že ma podceňuje, no pravda sa ukáže aj tak až v klietke," konštatoval Roman Paulus, ktorého aktuálne skóre v Oktagone je 5-1 vrátane dvoch zápasov v projekte Underground. 

Na odpoveď na jasnú výzvu od Tichotu sme sa pýtali aj aktuálneho držiteľa dvoch opaskov organizácie, Ivana Buchingera. "Čakal som, že ma vyzve, je prirodzené, že sa chce na mne vyzdvihnúť. Je mladý, má talent a je šikovný, takže som to bral ako samozrejmosť. No nemyslím si, že sa k tomu dostane hneď, čakajú ho ešte náročné zápasy a ak to zvládne, tak môžeme ísť kľudne na to. Nepodceňujem nikoho, ani nechcem nikoho ohovárať, takže ak tomu príde, pripravím sa najlepšie ako viem. Ja si osobne myslím, že ma najbližšie čaká obhajoba v 70-ke a až potom zápas v 66-ke," odpovedal Buchinger. 

 

Viac o téme: Ivan Buchinger Oktagon MMA Roman Paulus Jakub Tichota
  • Autor: © Zoznam/Robert Kmeťo
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy