Gyömbérova Salernitana prehĺbila výsledkovú krízu, Strelec nebol ani na súpiske Spezie

Andrea Belotti sa snaží vystreliť cez hráča SalernitanyAndrea Belotti sa snaží vystreliť cez hráča Salernitany Zdroj: SITA/Alessandro Garofalo/LaPresse via AP

RÍM - Futbalisti Lazia Rím vyhrali v dueli 31. kola talianskej Serie A doma nad Sassuolom 2:1 a dostali sa priebežne na 5. priečku pred mestského rivala AS.

Salernitana v zostave so slovenským obrancom Norbertom Gyömbérom prehrala doma s FC Turín 0:1. Posledný tím tabuľky nevyhral už desať zápasov. Gyömbér odohral celý duel a v 83. minúte videl žltú kartu.

Spezia uspela doma s Benátkami 1:0. Rozhodujúci gól zaznamenal v tretej minúte nadstaveného času Emmanuel Gyasi. Slovenský útočník David Strelec nefiguroval na súpiske domácich, ktorým v tabuľke patrí priebežne 14. pozícia.

Serie A - 31. kolo:
Spezia Calcio - FC Benátky 1:0 (0:0)
Gól: 90.+3 Gyasi

Lazio Rím - US Sassuolo 2:1 (1:0)
Góly: 17. Lazzari, 51. Milinkovič-Savič - 90.+5 Traore

US Salernitana - FC Turín 0:1 (0:1)
Gól: 18. Belotti (z 11m), ČK: 85. Fazio (Salernitana)
/N. Gyömbér za domácich celý zápas/

Viac o téme: Lazio Rím Norbert Gyömbér Spezia Calcio Sassuolo Calcio Dávid Strelec US Salernitana