VIDEO Neapol v infarktovom závere prišiel o výhru nad AS Rím: Lobotka si obnovil zranenie

Tammy Abrahám a v pozadí Stanislav LobotkaTammy Abrahám a v pozadí Stanislav Lobotka Zdroj: SITA/AP/Alfredo Falcone/LaPresse

NEAPOL - Futbalisti SSC Neapol remizovali v pondelkovom domácom stretnutí 33. kola talianskej Serie A s AS Rím 1:1. Neapol viedol od 11. minúty po premenenej jedenástke Lorenza Insigneho, hostia vyrovnali v nadstavenom čase zásluhou Stephana El Shaarawyho.

SSC tak opäť zaváhal v boji o "scudetto", v tabuľke zostal na 3. mieste so štvorbodovým mankom na AC Miláno. Druhý Inter stráca na mestského rivala dva body, odohral však o zápas menej.

Proti "giallorossi" nastúpil v základnej zostave slovenský reprezentačný stredopoliar Stanislav Lobotka, ktorý si však v 57. minúte obnovil svalové zranenie a na trávniku prepustil svoje miesto Piotrovi Zieliňskému.

Tammy Abrahám a v Galéria fotiek (14) Zdroj: SITA/AP/Alfredo Falcone/LaPresse

Vo večernom zápase podľahla Atalanta Bergamo doma Hellasu Verona 1:2 a pripísala si tretiu prehru po sebe.