VIDEO Chvíle hrôzy na Slovane: Ziga odviezla sanitka, Breton dostal puk rovno do tváre

Na snímke zranený Tomáš Zigo (Slovan), ktorého odnášajú na nosidlách Na snímke zranený Tomáš Zigo (Slovan), ktorého odnášajú na nosidlách Zdroj: TASR - Pavel Neubauer

BRATISLAVA - Hokejisti HK Nitra zvíťazili v sobotu v druhom zápase finále Kaufland play off Tipos extraligy na ľade Slovana Bratislava 2:1 po predĺžení a vyrovnali stav série na 1:1. O triumfe hostí rozhodol v 72. minúte obranca Willie Raskob.

V 39. min sa udial nepríjemný moment. Domáci Zigo po zrážke nepríjemne dopadol na rameno a hlavu a zranený zostal ležať na ľade, napokon ho museli odniesť so zafixovaným krkom na nosidlách. Po prvotnom vyšetrení ho s narazenou hlavou a chrbticou odviezli podľa RTVS sanitkou do nemocnice. V útoku ho nahradil Chalupa.

Zranenie utrpel v polovici tretej tretiny aj kanadský obranca Alex Breton. Hráč Slovana dostal v obrannom pásme priamy zásah pukom do tváre po strele od modrej čiary a zakrvavený zamieril na ošetrovňu.

Viac o téme: HK Nitra HC Slovan Bratislava Tomáš Zigo Martin Vitaloš Alex Breton
  • Zdroj: TASR, športky