Vémola sa pustil do Marpa a jeho "robenia" váhy: Keď mu trafí palicu o pätnásť kíl ťažší borec...

Karlos VemolaKarlos Vemola Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Karlos Vémola a raper Marpo aktuálne voči sebe nechovajú pozitívne emócie. Potvrdil to aj najnovší diel Na Dohled z dielne Oktagon MMA, v ktorom sa pred zápasom v boxe, ktorý sa bude konať 21.5.2021 v Prahe poriadne do seba slovne pustili.

Marpo je na tom aktuálne z pohľadu váhy lepšie ako Karlos, keďže nemusí chudnúť takmer vôbec. "Keby vedel Karlos čo žerem, tak by bol asi nas*aný, aj keď som počul, že ho niekdo videl na Fight Night Challenge ako sa napcháva cheesecakom. Mne ta váha padá fakt sama dole, večer som si napríklad povedal, že zhreším a dám si kačicu s knedlíkmi," konštatoval Marpo.

"Pokiaľ si myslí, že je výhoda, že nemusí robiť váhu, tak je to chyba. Teraz má síce jednoduchší život, ale keď ho trafí o 15 kilogramov ťažší frajer do palice, tak si bude hovoriť, 'že ja som sa trošku nenažral!'. Váhové limity majú svoj dôvod, pokiaľ to niekto nerieši, tak nevie o čom ten šport je. Váha je veľmi dôležitá, preto 84 nedosiahne 93 väčšinou, on rozhodne 84-ka neni," odvetil Vémola. 

Viac o téme: Karlos Vémola Marpo Oktagon MMA
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy