Slovensko na MS bude znova reprezentovať domáci talent: V Anglicku potvrdil, že má formu

Miroslav MlynčekMiroslav Mlynček Zdroj: Instagram/ememej talenty

BRATISLAVA - Slovensko znova vysiela svoju mládežnícku reprezentáciu na majstrovstvá sveta v MMA, ktoré sa bude konať v Abú Zabí. Prestížna organizácia IMMAF privíta zástupcov krajín z celého sveta.

Slovensko bude reprezentovať aj zverenec SAI Club Martin Miroslav Mlynček, ktorý minulý rok na MS získal historický bronz. "Z pohľadu účastníkov a počtu prihlásených krajín ide o obrovskú udalosť. Je nám ľúto, že Slávka Holubjaková, ktorá minulý rok získala zlato tento rok na šampionát necestuje. Dôveru vkladáme do Ivanka Krošláka, Timoteja Garaja, Matúša Haranta, Erika Kozára a do Mirka Mlynčeka," konštatoval prezident Slovenského zväzu MMA Marek Herda.

Miroslav Mlynček pri príprave na tento šampionát dokonca cestoval na zápas do Anglicka. "Mirko postúpil do vyššej kategórie, no pravidlá s výnimkou dĺžky zápasu sú rovnaké. V príprave sme sa sústredili najmä na takedowny. Mirko síce prišiel o sparingpartnerov no zápas v Anglicku nám ukážal, že je dobre prirpavený. Musíme tiež uznať, že výhodou pre všetkých borcov môže byť aj absencia ruských reprezentantov," zhodnotil tréner Miroslava Mlynčeka Miroslav Ševčík. 

Viac o téme: MMA MAMMAL Miroslav Mlynček
  • Autor: © Zoznam/
  • Instagram/mammal.sk_official
  • Zdroj: Zoznam

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy