Kuriózny moment na Zemplíne: Hlavný rozhodca musel po zrážke so Žofčákom opustiť ihrisko

Na snímke hlavný rozhodca zápasu Michal Očenáš odchádza po zranení z ihriska (následne bol vystriedaný) Na snímke hlavný rozhodca zápasu Michal Očenáš odchádza po zranení z ihriska (následne bol vystriedaný) Zdroj: TASR/Roman Hanc

MICHALOVCE - Futbalisti MFK Zemplín Michalovce zvíťazili v 6. kole Fortuna ligy nad MFK Skalica 3:1

Domácich poslal v 10. minúte do vedenia Adler Da Silva. Na začiatku druhého polčasu zvýšil na 2:0  z pokutového kopu kapitán Igor Žofčák. V 78. minúte sa druhýkrát presadil Da Silva, hostia v závere už iba skorigovali výsledok zásluhou Andreja Fábryho.

V 40. minúte sa udial nepríjemný moment - po zrážke so Žofčákom sa zranil hlavný arbiter Michal Očenáš. Keďže ani po ošetrení nemohol pokračovať v rozhodovaní, nahradil ho Kristián Micheľ.

Viac o téme: MFK Zemplín Michalovce MFK Skalica Michal Očenáš