VIDEO Kuriózny moment v zápase Realu Madrid: Do bránky sa musel postaviť obranca!

Leandro Cabrera musel zastúpiť vylúčeného brankáraLeandro Cabrera musel zastúpiť vylúčeného brankára Zdroj: SITA/AP/Joan Mateu Parra

BARCELONA - Real Madrid vyhral aj tretí zápas v novej sezóne španielskej futbalovej ligy. Víťazstvo 3:1 na ihrisku Espanyolu zariadil dvoma gólmi v závere Karim Benzema.

Real viedol od 12. minúty, keď sa trafil Vinicus Júnior, ale tesne pred koncom prvého polčasu vyrovnal Joselu. Po prestávke najprv Benzemovi neuznali gól pre ofsajd, ale v 88. minúte už sa najlepší futbalista Európy za uplynulú sezónu mohol radovať. Po Rodrygovom centri poslal loptu zblízka do siete.

V dlhom nastavení potom dostal domáci brankár Lecomte červenú kartu za faul na Ceballosa a medzi tyče sa tak musel postaviť obranca Cabrera. V desiatej pridanej minúte dostal Benzema možnosť zahrávať voľný kop a kapitánovi Espanyolu v bránke nedal šancu.

Viac o téme: Real Madrid Espanyol Barcelona Leandro Cabrera