Zo Škrtela je v okresnej lige kanonier: Ďalšie góly a prvé miesto pre rodné Ráztočno!

Martin Škrtel a jeho gólové oslavyMartin Škrtel a jeho gólové oslavy Zdroj: FK Hajskala Ráztočno/Ladislav Szibilla

RÁZTOČNO - Martin Škrtel si znovu obul kanonierske kopačky. Jeho tím FK Hajskala Ráztočno zvíťazil v 7. kole ôsmej ligy ObFZ Prievidza nad TJ Tatran Tužina 3:0.

A práve bývalý kapitán slovenskej reprezentácie otvoril najskôr v 19. minúte gólový účet zápasu a v 70. minúte potom pridal aj druhý zásah. Celkovo má na svojom konte už 6 gólov.

V 37. minúte skóroval Patrik Habánik, ktorého do tímu zlanáril Škrtel. Ráztočno je momentálne dokonca na prvom mieste ligovej tabuľky so 16 bodmi (6 zápasov, 5 výhier, 1 remíza, 0 prehier a skóre 24:7).

Viac o téme: Martin Škrtel FK Hajskala Ráztočno TJ Tatran Tužina
  • Zdroj: športky