Nešťastné zranenia v jednom zápase: Dvaja futbalisti si skomplikovali cestu na šampionát

Yann SommerYann Sommer Zdroj: SITA/AP/Matthias Schrader

DARMSTADT - Nemecký futbalista Jonas Hofmann si v utorňajšom stretnutí Mönchengladbachu v domácom pohári zranil rameno a môže prísť o majstrovstvá sveta.

Kvôli podvrtnutému členku musel predčasne striedať aj švajčiarsky reprezentačný brankár Yann Sommer a aj jemu hrozí, že šampionát zmešká.

Sommer musel odísť z ihriska už po 13 minútach hry, Hofmann vystriedal počas polčasovej prestávky. Oboch teraz čakajú ďalšie vyšetrenia a určenie presnej diagnózy. U Hofmanna panuje podozrenie na fraktúru v ramennom kĺbe.

Borussia nakoniec zápas v Darmstadte prehrala 1:2. Majstrovstvá sveta v Katare sa začnú 20. novembra.

Viac o téme: Yann Sommer Jonas Hofmann