VIDEO Manchester bez Dúbravku zvládol šláger s Tottenhamom, Liverpool mal na mále s West Hamom

Bruno Fernandes a Matt Doherty v súboji Bruno Fernandes a Matt Doherty v súboji Zdroj: SITA/AP/Dave Thompson

LONDÝN - Futbalisti Manchestru United triumfovali v stredajšom šlágri 12. kola najvyššej anglickej súťaže nad Tottenhamom Hotspur 2:0.

V druhom polčase rozhodli o výsledku Fred a Bruno Fernandes. Slovenský brankár Martin Dúbravka nefiguroval na zápasovej súpiske "červených diablov", Davidovi de Geovi kryl na lavičke náhradníkov chrbát Tom Heaton.

FC Liverpool uspel v stretnutí s West Hamom United 1:0. Víťazný gól dal v 22. minúte Darwin Nunez, tesne pred polčasovou prestávkou nepremenil jedenástku hosťujúci Jarrod Bowen. Domáci si pripísali druhý ligový triumf za sebou, v predchádzajúcom vystúpení zdolali rovnakým pomerom majstrovský Manchester City.

Strieľajúci Darwin Núňez Galéria fotiek (18) Zdroj: SITA/AP/Jon Super

Newcastle United si poradil s Evertonom takisto 1:0, Chelsea iba remizovala na štadióne Brentfordu 0:0.