FOTO Zdeno Chára ukázal svoj honosný dom: Takto býva slovenská legenda!

Zdeno Chára s manželkou Tatianou v ich dome pri BostoneZdeno Chára s manželkou Tatianou v ich dome pri Bostone Zdroj: repro foto Twitter/Boston Bruins

BOSTON - Slovenský hokejista Zdeno Chára sa len nedávno rozlúčil so svojou bohatou kariérou v NHL. Jeho osoba je spätá najmä s Bostonom Bruins, kde pôsobil dlhých 14 sezón a v roku 2011 získal aj Stanleyho pohár.

Pri meste na východnom pobreží USA sa za tie roky aj zabýval a zámorským médiám nedávno dovolil nahliadnuť do svojho domu. Ten sa nachádza v meste Weston, ktoré je od Bostonu vzdialené len niekoľko minút autom.

Zdeno Chára vlastní honosný Galéria fotiek (10) Zdroj: zillow.com

"Nezdá sa mi, že by som bol preč. Tu sa cítime ako doma," uviedol víťaz Norrisovej trofeje z roku 2009 vo videu na sociálnej sieti Twitter predtým, ako sa minulý týždeň naposledny predstavil v TD Garden. 

V legendárnej hale ako čestný hosť spolu so svojimi synmi vhodil buly pred zápasom Bostonu s Minnesotou. Bol to nádherný okamih a zároveň symbolická rozlúčka s klubom, kde prežil najkrajšie chvíle kariéry.

Honosný palác

Dom, ktorý si Chára zakúpil neďaleko Bostonu s manželkou Tatianou má hodnotu niekoľko miliónov amerických dolárov. V krásnom sídle sa nachádza množstvo izieb, ktoré sú luxusne zariadené. 

Zdeno Chára vlastní honosný Galéria fotiek (10) Zdroj: zillow.com

Budúci člen Siene slávy NHL je známy aj tým, že vlastní licenciu realitného makléra. Preto sa niet čo čudovať, že Chára vlastní okrem domu pri Bostone aj niekoľko ďalších nehnuteľností.

Okrem vily vo Westone, sa môže slovenský "obor" pochváliť taktiež domom na Floride a apartmánmi v New Yorku.

Zdeno Chára vlastní honosný Galéria fotiek (10) Zdroj: zillow.com

Legendárny obranca okrem zámorských domov vlastní na Slovensku chatu vo Veľkej Lomnici a apartmány v Trenčíne na rovnakej ulici, ako jeho bývalí spoluhráči z reprezentácie - Marián Hossa a Marián Gáborík. 

Viac o téme: Zdeno Chára Boston Bruins
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: Twitter/Boston Bruins
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy