Neskutočné, čo sa dialo v Trnave! Zápas Spartaka s Michalovcami priniesol infarktový záver

Na snímke radosť hráčov Trnavy po postupe do ďalšieho kola Slovnaft Cupu po skončení zápasu osemfinále Slovnaft Cupu medzi FC Spartak Trnava - MFK Zemplín MichalovceNa snímke radosť hráčov Trnavy po postupe do ďalšieho kola Slovnaft Cupu po skončení zápasu osemfinále Slovnaft Cupu medzi FC Spartak Trnava - MFK Zemplín Michalovce Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

TRNAVA - Futbalisti fortunaligového Spartaka Trnava postúpili do štvrťfinále Slovenského pohára - Slovnaft Cupu. Obhajcovia trofeje prešli v penaltovom rozstrele cez Michalovce.

Trnava na domácom štadióne viedla nad Michalovcami len osem minút, keď na gól Kelvina Boatenga odpovedal Lukáš Jánošík.

O polhodinu sa to takmer navlas zopakovalo. Obhajcov trofeje poslal v 79. minúte do vedenia Erik Daniel, no o deväť minút vyrovnal Matúš Marcin a išlo sa do penált.

Tie boli ako na horskej dráhe, no nakoniec rozhodol Spartak v siedmej sérii pomerom 4:3, keď rozhodol Sebastian Kóša. Na druhej strane nepremenil svoj pokus Daniel Magda.