Obrovské nešťastie slovenského útočníka: Stanovi Šestákovi zhorel dom!

Stanislav Šesták v reprezentačnom dreseStanislav Šesták v reprezentačnom drese Zdroj: TASR

PREŠOV - Bývalému slovenskému reprezentantovi Stanislavovi Šestákovi zhorel v noci na dnes dom. Požiar vzlbĺkol v obci Demjata pri Prešove.

Podľa informácií tvnoviny.sk v čase požiaru našťastie v drevenom dome nikto nebol. Nehnuteľnosť oheň zničil do tla. Bývalý skvelý útočník býva s rodinou v Prešove, avšak dom v Demjate využíval pravidelne niekoľko rokov. 

Šesták sa mal v okolí domu pohybovať naposledy včera, keď odpratával sneh. 

"Na mieste udalosti zasahovalo deväť príslušníkov z hasičských staníc Raslavice, Bardejov a Prešov s piatimi kusmi hasičskej techniky, ako aj členovia Dobrovoľného hasičského zboru obce Demjata s jedným kusom techniky.

Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že ide o požiar dvojpodlažného dreveného zrubového domu s rozmerom približne 15 krát 15 metrov, ktorý sa nachádzal už v treťom štádiu horenia," uviedla Knišová.

Dodala, že zasahujúci hasiči odpojili objekt od prívodu energií a okamžite začali s hasiacimi prácami. Požiar sa im podarilo v priebehu dvoch hodín lokalizovať, následne postupne rozoberali konštrukcie objektu a pomocou termovíznej kamery vyhľadávali skryté ohniská a dohášali ich.

Škoda je obrovská

"Požiar bol zlikvidovaný krátko po štvrtej hodine. Z dôvodu silného zadymenia boli pri zásahu použité autonómne dýchacie prístroje," doplnila Knišová. Na miesto udalosti vyslali aj expertíznu skupinu z Požiarnotechnického a expertízneho ústavu Ministerstva vnútra SR v Bratislave.

Príčina vzniku požiaru je momentálne v štádiu zisťovania. "Následkom udalosti vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na hodnotu 500.000 eur," uzavrela Knišová.

Viac o téme: Stanislav Šesták Dom
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: TASR, Športky
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy