Aspoň nejaká útecha: Juventus vyradil rímske Lazio a udržal šancu na zisk trofeje

Futbalisti Juventusu sa tešia z góluFutbalisti Juventusu sa tešia z gólu Zdroj: Marco Alpozzi/LaPresse via AP

TURÍN - Futbalisti Juventusu Turín porazili 1:0 Lazio Rím a stali sa poslednými semifinalistami Talianskeho pohára.

Po strate nádejí v Serii A po disciplinárnom treste za finančné podvody a jesennom neúspechu v Lige majstrov sa udržali v hre aspoň o pohárovú trofej. O postup do finále sa stretnú s Interom Miláno. Druhú semifinálovú dvojicu tvoria Cremona a Fiorentina.

O víťazstve "Starej dámy" rozhodol minútu pred polčasovou prestávkou brazílsky obranca Bremer hlavou. Bol to jeho druhý súťažný gól od vlaňajšieho príchodu z FC Turín.

Juventus Turín - Lazio Rím 1:0 (1:0)
Gól: 44. Bremer

Viac o téme: Lazio Rím Juventus Turín Bremer