Barcelona má na čele opäť 8-bodový náskok, Griezmann strelil víťazný gól Atlética

Frenkie de Jong vyváža loptuFrenkie de Jong vyváža loptu Zdroj: SITA/AP/Joan Monfort

MADRID - Futbalisti Atlética Madrid zvíťazili v 22. kole španielskej La Ligy nad Athleticom Bilbao 1:0. O triumfe domácich rozhodol v 73. minúte Antoine Griezmann. Atlético je v tabuľke štvrté o bod za tretím Realom Sociedad San Sebastian.

Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v 22. kole španielskej La Ligy nad Cadizom 2:0 a na čele tabuľky majú opäť osembodový náskok. O svojom triumfe rozhodli v závere prvého polčasu, keď sa strelecky presadili Sergi Roberto a Robert Lewandowski.

Hráči Elche prehrali na domácom štadióne s Espanyolom Barcelona 0:1.  Rayo Vallecano remizovalo na domácom štadióne so Sevillou 1:1.