VIDEO Totálna kritika príšerných rozhodcov: Snažia sa byť ku*vy, nik sa nechce dívať na tieto sra*ky

Fred VanVleetFred VanVleet Zdroj: SITA/AP/The Canadian Press/Chris Young

LOS ANGELES - Bojujú zo všetkých možných síl o play-off a predĺženie sezóny. V tabuľke Východnej konferencie sú na deviatom mieste a chcú si zabezpečiť aspoň postup do predkola. Hráči Toronta Raptors však mali v noci na palubovke Los Angeles Clippers o jedného súpera viac.

Aspoň takýto názor má ich rozohrávač Fred VanVleet.

V pozápasovom rozhovore absolútne bez pardonu zvozil hlavného rozhodcu Bena Taylora, ktorého výkon bol podľa neho strašný. Raptors prehrali 100:108, VanVleet nastrieľal 13 bodov. V zámorských súťažiach je pritom bežné, že za kritiku (bez ohľadu na jej oprávnenosť) padajú vysoké finančné tresty.

VanVleet ale sám povedal, že žiadna pokuta ho nezaujíma. Mal v sebe zlosť, ktorú potreboval vyventilovať smerom von a vyjadriť svoj názor na udalosti z paubovky LA Clippers Je isté, že vedenie ligy mu naparí obrovskú čiastku, pretože sa nekĺzal iba po povrchu, ale spustil poriadne negatívne reči. "Neprekáža mi pokuta, vezmem ju. Myslím si, že Ben Taylor bol dnes večer sakra príšerný," vylial si srdce VanVleet a pokračoval:

"Väčšinu večerov sú zlí dvaja či jeden rozhodca, ktorí absolútne pokazia zápas, takto to bolo niekoľko stretnutí po sebe. Postavíte sa na palubovku, tvrdo makáte a v tretej štvrtine som dostal sra*koidnú technickú chybu a celá dynamika zápasu sa zmenila," povedal 29-ročný rozohrávač.

Jeho pozápasová tlačovka nebola len o sťažnosti, pristavil sa aj pri pochvale niektorých hlavných arbitrov. "Mnoho rozhodcov sa snažia byť féroví, spravodlivo rozhodovať, správne komunikovať. A potom máte tých, ktorí sa snažia byť kur*y a pokaziť zápas. Nik sa na tieto sra*ky nechodí pozerať, ľudia sa chodia dívať na hráčov."

VanVleet nenechal na Taylorovi suchú jedinú nitku a má pocit, že rozhodca Taylor s ním má nejaký osobný problém. "Väčšina mojich technických chýb tento rok boli s Taylorom. Ako hráč v určitom bode cítite, že problém je osobný. A nikdy to nie je miesto, kde chcete byť. Taylor nie je dôvodom, prečo sme prehrali, Clippers nás predčili, ale pre takéto veci je ťažšie spamätať sa," uzavrel Van Vleet.

Viac o téme: Toronto Raptors Fred VanVleet Ben Taylor
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube/CLNS Media Boston Sports Network
  • Zdroj: Športky

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy