Dali dole podprsenku a išli sa biť do klietky: O obnažených Slovenkách píše celý svet!

Dory a Karina Pedro na vážení Clash of the StarsDory a Karina Pedro na vážení Clash of the Stars Zdroj: Repro foto Twitter/The World Reviews

PRAHA - Organizácia Clash of the Stars rastie raketovým tempom a každým turnajom prekračuje hranicu bizáru viac a viac. Tentokrát najväčšiu pozornosť vzbudili slovenské tvorkyne obsahu na OnlyFans Karina Pedro a Dory, ktoré deň pred zápasom na vážení vytasili svoje holé prsia.

Na druhý deň už to bol nemilosrdný boj pod pravidlami thajského boxu. Aby však toho nebolo málo, v klietke boli dokopy štyri bojovníčky a zápas prebiehal 2v2. Súboj sa napriek jednému počítaniu v treťom kole dostal až do bodového rozhodnutia, v ktorom slovenské tvorkyne pikantného obsahu jasne ťahali za dlhší koniec.

Nový fenomén

Česká Clash of the Stars je jednou z najrýchlejšie rastúcich organizácií venujúcim sa bojovým umeniam na svete. Práve vďaka bizáru sa dostáva do povedomia celého sveta a v poslednom čase obrovské množstvo médií píše práve o nezvyčajnom súboji Sloveniek proti českým tvorkyniam obsahu na platforme TikTok.

Organizácia usporadúva turnaje celebrít a kontroverzných osôb z prostredia šoubiznisu. Pravidelnými účastníkmi turnajov sú napríklad Filip Grznár, "Kotlár Security" Jaroslav Kotlár či Jakub "Freescoot" Smrek. Organizácia funguje na veľmi podobnom koncepte ako poľská Fame MMA, ktorá má na Instagrame vyše 1,5 milióna sledovateľov. Či podobný osud stretne aj čoraz populárnejšiu Clash of the Stars, je nateraz otázkou.

Viac o téme: Thajský box Clash of the Stars Dory Karina Pedro
  • Autor: © Zoznam/Martin Solčan
  • FOTO: Instagram/karinkapedro
  • Zdroj: športky
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy