Tragická správa o nezvestnom exfutbalistovi (†48): Bývalého kapitána Interu našli príliš neskoro

Nezvestný Radoslav Kunzo sa našiel bez známok životaNezvestný Radoslav Kunzo sa našiel bez známok života Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

BRATISLAVA - Bývalého kapitána FK Inter Bratislava Radoslava Kunza (†48), ktorý sa pred tromi dňami stratil a po nezvestnom usilovne pátrala polícia, sa dnes našiel bohužiaľ bez známok života v obci Chorvátsky Grob v okrese Senec. Tragickú správu priniesol Záchranný systém Slovensko na sociálnej sieti.

"Veľmi smutná správa. Nezvestný Radoslav K. sa našiel. Napriek veľkej snahe všetkých zložiek, ktoré pomáhali pri pátraní, sa Radoslav našiel, bohužiaľ, neskoro. Rodine a priateľom vyjadrujeme úprimnú sústrasť," uviedol Záchranný Systém Slovensko.

Tragická správa o nezvestnom Zdroj: Facebook/ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH

Po nezvestnom Kunzovi pátrali policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Pezinku. V nedeľu 9. apríla v čase 2.30 h odišiel z miesta dopravnej nehody z Chorvátskeho Grobu z Triblavinskej ulice na neznáme miesto a nedal o sebe vedieť.

Náhodná okoloidúca ho podľa informácií TV JOJ mala ošetriť, keďže krvácal z ucha. Zachytený bol ešte na niekoľkých záberoch z bezpečnostných kamier, a potom ho už nikto nevidel. Nakoniec ho našli mŕtveho v Chorvátskom Grobe, časti Čierna Voda.

"Rado, bolo nám cťou byť tvojimi fanúšikmi, keď sme ťa z bariér nášho štadióna v Čermeli povzbudzovali ´Loky do toho´. Česť tvojej pamiatke a úprimnú sústrasť celej rodine v mene celého nášho klubu a v mene nás všetkých, ktorí si ťa v tom najlepšom pamätáme," uviedol na sociálnej sieti klub Lokomotíva Košice.

Bývalý kapitán bratislavského Interu a hráč MFK Košice, rakúskeho Kapfenbergu, Senca či Pezinka naposledy pôsobil ako tréner Slovenského Grobu, ktorý pôsobí v piatej lige. 

"Naposledy som ho videl v piatok, hrali sme zápas. Odvtedy sme spolu neboli. On odišiel zo zápasu a neviem, čo sa vlastne udialo, lebo sa to stalo v noci. Je to bezproblémový, príjemný chlap," uviedol prezident klubu Jaroslav Minarovič počas pátrania po nezvestnom. 

Kunzo bol odchovanec Lokomotívy, ale jeho najväčšie futbalové úspechy sa spájajú najmä s Interom Bratislava, kde pôsobil aj vo funkcii kapitána. S Interom získal double, v predkole Ligy majstrov si so "žlto-čiernymi" zahral proti Rosenborgu Trondheim.

Hral aj za viaceré ďalšie slovenské kluby či rakúsky Kapfenberger SV. Naposledy pôsobil ako hrajúci tréner OŠK Slovenský Grob, ktoré účinkuje v V. lige BFZ.

Viac o téme: FK Inter Bratislava Radoslav Kunzo NK Slovenský Grob
  • Autor: © Zoznam
  • Facebook/FC Lokomotíva Košice
  • Zdroj: TASR, Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy