VIDEO Vytočila ho bývalá hviezda Plzne: Ronaldovi hrozí scenár, s ktorým nikto nepočítal

Jean-David Beauguel predviedol bravúrne nožničkyJean-David Beauguel predviedol bravúrne nožničky Zdroj: Twitter/RMC Sport

RIJÁD - Portugalskej futbalovej hviezde Cristianovi Ronaldovi hrozí, že prvú sezónu v lukratívnom angažmán v Saudskej Arábii zakončí bez trofeje.

S Al-Nassrom vypadol v semifinále národného pohára po prehre 0:1 s Al-Vahdá, ktorému zariadil postup bývalý plzenský útočník Jean-David Beauguel.

Niekdajší najlepší strelec českej ligy rozhodol pondelkový zápas akrobatickou strelou v 23. minúte. Jeho tím udržal tesný náskok, aj keď hral takmer celý druhý polčas v desiatich.

Ronaldo prišiel do Al-Nassru v januári po majstrovstvách sveta a podpísal zmluvu do roku 2025 s údajným ročným príjmom 200 miliónov eur. Rijádsky tím už neuspel v Superpohári a v lige stráca tri body na Al-Ittihád, ktorý má zápas k dobru.

Cristiano Ronaldo debutoval v Galéria fotiek (2) Zdroj: SITA/AP

Tridsaťosemročný Ronaldo teraz vyšiel v treťom zápase za sebou strelecky naprázdno, predtým dal v štyroch zápasoch dohromady sedem gólov.

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Al-Nassr FC